Heat maps

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE S MODRÝM TOPAZEM PARMA Modrý Topaz dodává vnitřní sílu a sebeuvědomění.

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

3kolčka kopie kopie

Styl nám umožňuje beze slov vyjádřit naše emoce, touhy i to, co nosíme ve svém srdci. Vy milujete eleganci a nebojíte se jí prezentovat ani na veřejnosti. Proto Vám jsou určeny tyto elegantní stříbrné náušnice s modrým Topazem Parma. Spolu budete graciézností přímo čišet.

  SPOKOJENOStZASILKOVNA 69 NOVÁ 2020

Dostupnost Na dotaz
Cena 2 685,95 Kč bez DPH
3 250 Kč
Kód produktu 13020192
Značka Carlo Romani
Kategorie Náušnice přírodní drahé kameny
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

REGISTRACE U PONCOVNÍHO ÚŘADU

Stříbrné náušnice Parma pokryté silnou antialergenní vrstvou rhódia, vysázené modrým TopazemModrý Topaz je kámen inspirace, nebeská průzračnost modrého topazu uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Podporuje duševní inspiraci, pomáhá s lehkým srdcem opustit zakořeněné myšlení a zvyklosti, které nás brzdí ve vývoji.

Stříbrné náušnice Parma se srdcem z modrého Topazu jsou dostatečně výmluvné, třebaže nemluví. Dokonce nic nemusí říkat ani dárce, který těmito náušnicemi své city dává najevo dosti zřetelně.

Modrý topaz proměňuje všechny negativní emoce na pozitivní, nositeli dodává vnitřní sílu a sebeuvědomění. Podle zvěrokruhu je modrý Topaz kamenem pro znamení Vodnář.

Tento stříbrný šperk Vám bude dodán v krásné dárkové krabičce s certifikátem o pravosti kamenů.

Šperk Parma Vám vždy připomene speciální příležitost, kdy jste ho dali darem někomu, na kom Vám záleží a nebo udělali radost prostě sobě.

Díky antioxidační povrchové úpravě RHODIEM je šperk podobný bílému zlatu a vyznačuje se vyšším leskem a lepší odolností proti opotřebení.

Všechny šperky jsou kontrolovány státním puncovním úřadem ČR a je kontrolováno, že se jedná o stříbrný šperk ryzosti 925/1000 a že daný šperk neobsahuje nikl (nikl způsobuje alergické reakce a v zemích EU je zakázán).  

dlouhy popis dole - doprava

ZASILKOVNA 69 NOVÁ 2020

Hmotnost 0.3 kg
Barva kamene modrá
Druh kamene Modrý topaz
Materiál Stříbro Ag 925/1000 pokryté rhodiem
Zapínání francouzské
Materiál Stříbro pokryté antialergenní úpravou rhodia. Ag 925/1000
Hmotnost 3,38 g
Rozměry 8 x 15 mm
Typ kamene Modrý Topaz
Zapínání francouzské
Barva kamene modrá