Heat maps

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE S PŘÍRODNÍM TOPAZEM SVĚTLÉ MODRÉ MARKÉTA

Neohodnoceno
 
 

3kolčka kopie kopie

Stříbrné náušnice Markéta jsou elegantně kladeným stříbře do malé vlnky, která je vysázená úchvatným modrým topazem jemně modré až bílé barvy.

SPOKOJENOSt  ZASILKOVNA 69 NOVÁ 2020

Dostupnost Na dotaz
Cena 1 033,06 Kč bez DPH
1 250 Kč
Kód produktu 130200141
Značka Carlo Romani
Kategorie Náušnice přírodní drahé kameny
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

banneryvocr12 kopie kopie

V jedné linii stříbrných náušnic Markéta je vysázený modrý topaz, jak prosté a přesto naprosto elegantní, nadčasové a harmonické.

Stříbrné náušnice Markéta s přírodním modrým topazem jsou ideálním dárkem pro výjimečné příležitosti. Náušnice jsou pokryty silnou antialergení vrstvou rhodia a vysázený modrým přírodním topazem jemně modré až bílé barvy.

Modrý topaz Vám pomůže najít správná slova a pomůže Vám soustředit se. Je totiž kamenem komunikace. Zlepšuje sebevyjádření, ať už při mluveném projevu, tak i při psaní.

Topaz dokáže zhmotnit vaše sny a přání a vést ke správným rozhodnutím. Ukáže Vám správný směr a smysl života.

Modrý topaz je kamenem spisovatelů, šéfredaktorů či umělců, protože násobí jejich kreativitu.

Podle zvěrokruhu je modrý topaz kamenem pro znamení Vodnář

Tyto stříbrné náušnice Markéta Vám budou dodávány v krásné dárkové krabičce s certifikátem o pravosti kamenů.

Díky antioxidační povrchové úpravě RHODIEM je šperk podobný bílému zlatu a vyznačuje se vyšším leskem a lepší odolností proti opotřebení.

Všechny šperky jsou kontrolovány státním puncovním úřadem ČR a kontrovány, že se jedná o stříbrný šperk ryzosti 925/1000 a daný šperk neobsahuje nikl ( nikl způsobuje alergické reakce a v zemích EU je zakázány.


Modrý topaz: kámen inspirace, nebeská průzračnost modrého topazu uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Podporuje duševní inspiraci, pomáhá s lehkým srdcem opustit zakořeněné myšlení a zvyklosti, které nás brzdí ve vývoji.

Hravé stříbrné náušnice vyzdobené kamínky modrého topazu. Jsou vhodné ať už pro brunetku, blondýnku, nebo rusovlásku. Budou slušet každé ženě, která se umí smát a upřímně se těšit ze života.

3kolčka

ZASILKOVNA 69 NOVÁ 2020

Hmotnost 0.3 kg
Materiál Stříbro Ag 925/1000 pokryté rhodiem
Váha 2,3 gr
Šířka 13 mm
Výška 15 mm
Materiál Stříbro- ryzost: 925/1000 s rhodiem