Heat maps

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE S ČERNÝM ONYXEM FRANTIŠKA Black Onyx - kámen ochrany

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

top krátký popis

Stříbrné náušnice Františka pro ženy, které se chtějí cítit v bezpečí, které jim zajistí jeden z nejsilnějších ochranných kamenů černý Onyx, který dominuje těmto náušnicím. Díky antioxidační povrchové úpravě RHODIEM je šperk podobný bílému zlatu a vyznačuje se vyšším leskem a lepší odolností proti opotřebení. K náušnicím je možné si doladit také prsten a přívěsek s řetízkem ze stejné řady, aby jste měli kompletní soupravu. 

 

 

Dostupnost V tuto chvíli vyprodáno, možno objednat
Cena 5 512,40 Kč bez DPH
6 670 Kč
Kód produktu 13020229
Značka Carlo Romani
Kategorie Stříbrné náušnice
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

ŠPERKY TOP BANNER

Black Onyx neboli černý Onyx je kámen, který je zahalen tajemstvím a údajně obsahuje nevýslovné síly. Vzhledem k síle, kterou využívá, je kámen Onyx jedním z nejdůležitějších černých drahokamů pro vaše duchovní a meditační praktiky.

Kromě toho má Onyx sílu, která vám dodá energii, kterou potřebujete, abyste mohli začít plnit své sny, a pak vás na této cestě ochránit. Nošením Onyxu budete schopni chránit svou auru a zabránit negativním energiím, aby se k vám připoutaly. Onyx vyhání smutek, posiluje sebedůvěru a sebeúctu, je zde proto aby vás motivoval a posouval vpřed ve vašem životě.

Již po tisíce let je drahokam Onyx používán jako zdroj ochrany a dodnes zůstává jedním z nejsilnějších ochranných kamenů, které člověk zná. 

Všechny šperky jsou kontrolovány státním puncovním úřadem ČR a kontrovány, že se jedná o stříbrný šperk ryzosti 925/1000 a daný šperk neobsahuje nikl (nikl způsobuje alergické reakce a v zemích EU je zakázány). 

Náušnice k Vám dorazí v krásné dárkové krabičce. Přiložený je také certifikát k pravosti kamene s povídáním jak daný kámen působí. 

Nechte, aby Vám tento šperk připomenul speciální moment, okamžik, příležitost, kdy tento šperk dáváte jako dárek nebo si uděláte radost sami sobě. 

what up - pod dlouhý popis

Cena dopravy - DÁT POD WHAT APP BANNER

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg
Barva kamene černá
Druh kamene černý/Black Onyx
Materiál Stříbro Ag 925/1000 pokryté rhodiem
Zapínání francouzské
Materiál Stříbro ryzost: 925/1000 s rhodiem
Typ kamene černý Onyx
Váha 6,06 g
Rozměry: 28 x 10 mm