Heat maps

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE S ETIOPSKÝM OPÁLEM AMELIE kámen lásky, něhy, vášně, důvěry a věrnosti

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

top krátký popis

Něžnost a čistota, tímto by se daly popsat stříbrné náušnice Amálka. Náušnice pro smyslné ženy s chutí do života, kterou zajistí Etiopský opál, který je dominantou těchto visacích náušnic se zapínáním na puzetu. Díky antioxidační povrchové úpravě RHODIEM je šperk podobný bílému zlatu a vyznačuje se vyšším leskem a lepší odolností proti opotřebení. K náušnicím je možné si doladit také prsten a přívěsek ze stejné řady, aby jste měli kompletní soupravu. 

 

 

Dostupnost V tuto chvíli vyprodáno, možno objednat
Cena 5 330,58 Kč bez DPH
6 450 Kč
Kód produktu 13020238
Značka Carlo Romani
Kategorie Stříbrné náušnice
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

ŠPERKY TOP BANNER

Etiopský opál obsahuje vodní energii, proto je vhodný k očistným procedurám. Skvěle dokáže energeticky vyčistit prostor. Etiopský opál také pomáhá stabilizovat emoce, umožňuje ponořit se do hloubi své duše, zjistit kdo jsme a uvědomit si také své nedostatky a napravit je.

Dodává energii, vitalitu, vytrvalost a povzbuzuje sebevědomí. Je považován za kámen lásky, něhy, vášně, důvěry a věrnosti. Uklidňuje emoce, pomáhá zvládat trému, deprese a agresivitu. Pomáhá při únavě, zlepšuje paměť, povzbuzuje chuť do života, odstraňuje překážky, aktivuje kořenovou a sakrální čakru.

Etiopský opál není spojen s konkrétním znamením zvěrokruhu.

Všechny šperky jsou kontrolovány státním puncovním úřadem ČR a kontrovány, že se jedná o stříbrný šperk ryzosti 925/1000 a daný šperk neobsahuje nikl (nikl způsobuje alergické reakce a v zemích EU je zakázány). 

Šperk je dodáván v krásné dárkové krabičce. Přiložený je také certifikát k pravosti kamene s povídáním jak daný kámen působí. 

Nechte, aby Vám tento šperk připomenul speciální moment, okamžik, příležitost, kdy tento šperk dáváte jako dárek nebo si uděláte radost sami sobě. 

what up - pod dlouhý popis

Cena dopravy - DÁT POD WHAT APP BANNER

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg
Barva kamene bílá - měnivá
Druh kamene Etiopský Opál
Materiál Stříbro Ag 925/1000 pokryté rhodiem
Zapínání Puzeta - motýlek
Materiál stříbro Ag 925/1000 pokryté rhodiem
Typ kamene Etiopský Opál
Váha 2,79 g
Rozměry: 17 x 10 mm