Heat maps

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE SE ZELENÝM ACHÁTEM ELLA Achát dává majiteli sílu

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

top krátký popis

Precizně vypracované náušnice Ella ve tvaru kapky zdobené průzračnými zirkony po obrubě a uprostřed dominantním zeleným Achátem. Náušnice jsou řešeny zapínáním na puzetu. Díky antioxidační povrchové úpravě RHODIEM je šperk podobný bílému zlatu a vyznačuje se vyšším leskem a lepší odolností proti opotřebení. Naplňte Vaši duši i srdce harmonií a pro ještě větší zážitek doplňte tento šperk prstenem a přívěskem ze stejné řady.

   

Dostupnost V tuto chvíli vyprodáno, možno objednat
Cena 6 140,50 Kč bez DPH
7 430 Kč
Kód produktu 13020208
Značka Carlo Romani
Kategorie Stříbrné náušnice
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

ŠPERKY TOP BANNER

Styl nám umožňuje beze slov vyjádřit naše emoce, touhy i to, co nosíme ve svém srdci. Vy milujete eleganci a nebojíte se jí prezentovat ani na veřejnosti. Proto Vás tolik přitahují tyto elegantní stříbrné náušnice se zeleným Achátem. Spolu budete graciézností přímo čišet.

Stříbrné náušnice se srdcem ze zeleného Achátu je dostatečně výmluvný dar, třebaže nemluví. Dokonce nic nemusí říkat ani dárce, který těmito náušnicemi své city dává najevo dosti zřetelně.

Zelený Achát je drahokam, který má význam a vlastnosti při úpravě energické rovnováhy. Zejména rovnováhu mezi Jin a Yang. Tento drahokam dává majiteli sílu, pokud ji má málo. A naopak, pokud máte mnoho energie, šetří Vaši energii

Zelený Achát má skvělou léčivou sílu. V dávných dobách byl achát v oblibě pro léčení nemocí. Zelený achát má záhadnou přitažlivost. Je to drahokam, který lidé dlouho milují bez důvodu.  

Zelený Achát má smysl a vlastnosti, které dávají majiteli odvahu. Byl milován jako drahokam "moci" ve starých časech. Také se říkalo, že byl vložen do zbroje vojákům, aby vyhráli bitvu. Dnes se nosí zelený achát, aby jste došli k vítězství. Je užitečný, když chcete mít dobrý výsledek v práci anebo když chcete, aby nabíjení pokračovalo. 

Zelený Achát posiluje kreativitu. Mnoho návrhářů a umělců si to ho velmi váží. Může stimulovat inteligenci, zvědavost a dává sílu vytvořit skvělou práci. Zelený achát je užitečný, když chcete podpořit svůj talent a dovednosti. Dává majiteli dobrou výživu se silnou energií a nechává majitele růst. 

Očista kamenů je jednoduchá, položte šperk na křišťál a posléze ho nabijte na měsíčním světle.

Šperk Ella Vám vždy připomene speciální příležitost, kdy jste ho dali darem někomu, na kom Vám záleží a nebo udělali radost prostě sobě.

Tento stříbrný šperk je dodáván v krásné dárkové krabičce s certifikátem o pravosti kamenů.

Všechny šperky jsou kontrolovány státním puncovním úřadem ČR a je garantováno, že se jedná o stříbrný šperk ryzosti 925/1000 a daný šperk neobsahuje nikl
(nikl způsobuje alergické reakce a v zemích EU je zakázán). 

what up - pod dlouhý popis

Cena dopravy - DÁT POD WHAT APP BANNER

Hmotnost 0.3 kg
Barva kamene zelená
Materiál Stříbro Ag 925/1000 pokryté rhodiem
typ kamene achát, zirkon
Typ zapínání puzeta
Materiál Stříbro pokryté antialergenní úpravou rhodia. Ag 925/1000
Hmotnost 8,22 g
Velikost 33 x 12 mm
Typ kamene přírodní zelený achát a kubické zirkóny
Typ zapínání Puzeta - motýlek