Heat maps

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK NICOL - MULTICOLOR modrý Topaz, Olivín, Ametyst

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

3kolčka kopie kopie

Unikátní stříbrný přívěsek Nicol svým vzhledem jistě zaujme něžné ženy, které chtějí do svého života vnést štěstí a optimismus. Přívěsek ve tvaru kytičky je vysázený třemi oválky z drahých přírodních kamenů (modrý Topaz, Olivín, Ametyst), o průměru 4x6 mm, a čirými zirkony. Díky antioxidační povrchové úpravě RHODIEM je šperk podobný bílému zlatu a vyznačuje se vyšším leskem a lepší odolností proti opotřebení. Přívěsek je dodáván spolu se stříbrným řetízkem. K přívěsku je možné si doladit také náušnice a prsten z jedné řady, aby jste měli kompletní soupravu. 

SPOKOJENOSt  ZASILKOVNA 69 NOVÁ 2020

Dostupnost Na dotaz
Cena 1 752,07 Kč bez DPH
2 120 Kč
Kód produktu 13030213
Značka Carlo Romani
Kategorie Stříbrné prsteny
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

banneryvocr12 kopie kopie

Modrý Topaz je kámen inspirace, nebeská průzračnost modrého topazu uklidňuje roztěkanou a rozbouřenou mysl. Podporuje duševní inspiraci, pomáhá s lehkým srdcem opustit zakořeněné myšlení a zvyklosti, které nás brzdí ve vývoji. Modrý topaz proměňuje všechny negativní emoce na pozitivní, nositeli dodává vnitřní sílu a sebeuvědomění.

OLIVÍN byl v době baroka kamenem milenců. Olivín je kámen slunce, inspirace a očisty. Podporuje rozvoj našich mentálních schopností, vnáší rovnováhu a klid do naší mysli.

Ametyst je známý jako léčitel duše. Pokud máte nějaké přání týkajících se duchovních a psychických záležitosti, noste šperky s ametystem. Význam Ametystu zahrnuje nejen hojení duše, ale i vnitřní sílu. Zatímco Ametyst obnovuje oslabenou  energii svého majitele, posiluje také jeho vnitřní sílu.

Šperk Nicol Vám vždy připomene speciální příležitost, kdy jste ho dali darem někomu, na kom Vám záleží a nebo udělali radost prostě sobě.

Tento stříbrný šperk je dodáván v krásné dárkové krabičce s certifikátem o pravosti kamenů.

Všechny šperky jsou kontrolovány státním puncovním úřadem ČR a je garantováno, že se jedná o stříbrný šperk ryzosti 925/1000 a daný šperk neobsahuje nikl
(nikl způsobuje alergické reakce a v zemích EU je zakázán). 

3kolčka

ZASILKOVNA 69 NOVÁ 2020

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg
Barva kamene modrá, zelená, fialová
Druh kamene Olivín, Ametyst, modrý Topaz a kubické zirkóny
Materiál: Stříbro pokryté antialergenní úpravou rhodia. Ag 925/1000
Hmotnost: 1,75 g + 1,74 g řetízek
Typ kamene: modrý Topaz, Olivín, Ametyst
Rozměry: 15 x 13 mm