Heat maps

Spolupráce s Vašim e-shopem

unnamed

Hledáte dodavatele, který Vám připraví všechny podklady pro pohodlný prodej a marketing? Dodavatele luxusních šperků, který Vám dodá XML feedy, fotky a další marketingové materiály tak, aby jste s naskladněním produktů zvládli vše během pár desítek minut?

Jestli ano, pokračujte prosím v čtení tohoto e-mailu. Obracíme se na Vás totiž s návrhem na spolupráci.

Rádi bychom Vám dodávali šperky pod značkou Carlo Romani, které byste ve svém internetovém obchodě nabízeli svým zákazníkům. Vše byste měli velmi snadné a téměř bez práce. Vše pro Vaše pohodlí.

Od roku 2005 se zaměřujeme na  prodej  stříbrných šperků do kamenných prodejen zlatnictví i klenotnictví  pod značkou Carlo Romani. Naší specialitou je také prodej pašmínových šál především do kamenných prodejen. 

Carlo Romani přináší ve své kolekci široký výběr šperků z dílen převážně českých a italských mistrů, které se liší svým designem a dodávají osobitý styl jeho nositelky.

Část naší kolekce můžete nalézt na www.velkoobchod-carloromani.cz

V tuto chvíli jsme vytvořili  e-commerce  oddělení  pro on-line spolupráci s jinými e-shopy, jelikož šperky Carlo Romani se mohou prodávat také přes Váš e-shop.

Součástí spolupráce by bylo:

  • Dodání XML feedu
  • Fotografie produktů
  • Texty k produktům
  • Texty pro emailing
  • Texty pro příspěvky na  FB komunikaci
  • Videa k některým produktům

1x  měsíčně pak akční zboží  za  pořizovací náklady, tak abychom oslovili klienty s akční nabídkou.

Pokud Vás nabídka oslovila a rádi byste s námi navázali spolupráci, máme pro Vás připravený balíček s  20ti produkty, které obsahují výše  uvedené náležitosti. Následně se počet produktu bude neustále rozšiřovat a aktualizace skladových zásob bude probíhat na základě XML feedu. 

V případě, že by jste potřebovali něco dalšího nebo cokoliv, co by zjednodušilo naši spolupráci, dejte mi prosím vědět zpětně do emailu. Jsme otevřeni vzájemné spolupráci.

 

 

 Pro více informací jsme Vám k dispozici:

na tel. +420 777 633 449, (pí Marie Sayin Kolčárková  )

Mobil: +420 777 745 932 (pí Kristýna  Golíková - expedice zboží )

Email: info@carloromani.cz

www.carloromani.cz 

www.velkoobchod-carloromani.cz

 Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady pro Vás.

 

Marie Sayin Kolčárková

Jednatelka společnosti

Tel: 777 633 449