Heat maps

Novinky

Výstava Hodiny a Klenoty 208 v Praze

 

Vážení obchodní přátele

Léto máme za námi. Doufám, že jste si užili krásné létní dny a nasbírali jste enerigii na předvánoční sezónu. 

Nyní Vás chci pozvat na výstavu HODINY A KLENOTY, která se koná již z pár týdnů: 

Přijďte se podívat na objevit krásné kolekce šperků a hodinek. 

VÝSTAVA SE KONÁ : 
od čtvrtka 13.9. - soboty 15.9.2018 v Praze v Holešovicích

Otevírací doba:
Čtvrtek  13.9.2018  12.00 – 19.00 hod.              Tento den patří odborníkům v oboru. 

Pátek  14.9.2018   10.00 – 18.00 hod.                 Tento den patří odborníkům v oboru. 

Sobota  15.09.2018    10.00 – 18.00 hod.             Tento den bude spojený s výstavou OnaDnes, kde bude ZDARMA vstupné i pro širokou veřejnost. Tento den se očekává  návštěvnost až 10 000 lidí.

Proto doporučujeme dorazit ve čtvrtek nebo pátek, pokud si chcete v klidu prohlédnout nové kolekce šperků. 

Volnou vstupenky je možné získat na tomto odkazu níže. 
Heslo: hodiny8

 http://inchebaexpo.sport-ticket.cz/online/#/8f5b6ee0e42d936f28638e639b31869e

Jednoduchý návod k registraci a  jak si stáhnout volnou vstupenky a zasíláme v příloze. Po registraci obdržíte do Vášeho e-mailu čestnou vstupenku, kterou si vytiskněte a předložte u vstupu na veletrh nebo ji ukažte ve svém mobilním telefonu.

Kdyby jste měli jakékoliv komplikce s registraci, neváhejte nás kontaktovat. Zaregistruji Vás na naše jméno a vstupenky Vám pošlu do Vašeho emailu individuálně. 

Zde je krátké video pro připomenutí výstavy z minulých ročníků Hodiny a Klenoty. 


Toto video a další naleznete  také na YOU TUBE

Letošní rok máme pro Vás připravené šperky z kolekce ROZKVETLÁ ZAHRADA, kolekce z pravých perel,  kolekce s pravými kameny a moderní Italské šperky.


Pozvěte také své přátele a známe také na tuto jedinnou šperkařskou výstavu v ČR, kde si budou moci šperky nejen prohlédnout, ale také zakoupit. 

Opět chystáme NOVÉ TOP  exkluzivní zboží z těch nejlepších šperkařských dílen.

Pokud by jste se chtěli podívat na exkluzivní kolekci PŘEDEM , popřípadě objednat s tím, že bychom Vám zboží dodáli přímo na výstavě, neváhejte mě kontaktovat  na telefon +420 777 633 449 nebo emailem na info@carloromani.cz

Velkobchodní cena TOP modelu bude 5 usd/ gram tedy : 120 Kč/ gram. Cena je bez 21% DPH. Zboží na výstavě bude na objednávku s dodáním 3 - 4 týdnů. 
Mám tady však speciální nabídku na exkluzivní cenu pro ty, kteří se umí rychle rozhodovat. 

Pokud zboží závazně objednáte PŘEDEM a to do 27.8.2018 jsme Vám schopni nabídnout speciální cenu 100 Kč/ gram u exkluzivní kolekce. 


Objevte  ZDE  novu exkluzivní kolekci stříbrných šperků: 


Těšíme se na Vaší návštěvu na stánku PK45.
 
S přátelským pozdravem 
 www.carloromani.cz
VO e-shop : www.velkoobchod-carloromani.cz
email: info@carloromani.cz 
Facebook: https://www.facebook.com/carloromaniCR/

Korálové růže - hit letní sezóny 2017

Do města i do práce.

SE šperky z korálových růží to rozhodně půjde.

Ať už se chystáte do města s kamarádkami, na čaj nebo sladký zákusek, případně do práce. Je třeba vybírat šperky, které vám nebudou bránit v pohybu. Budou decentní a snadno zkombinovatelné s Vašim outfitem.

Náušnice z naší kolekce jsou přesně tím pravým, co byste mohla hledat. Náušnice jsou k dostání v různých barvách, které můžete střídat podle nálady, nebo si zvolit svou oblíbenou, která se vám bude hodit k vašim oblíbeným kouskům v šatníku.

 Korálové růže na náušnicích jsou vyrobeny z korálové pasty, která je poté dobarvována do odstínů. Díky tomu si můžete vybrat z pestré nabídky barev.

 Tyto korálové růže mají velký úspěch v kamenných prodejnách a hodně návštěvnic si je oblíbilo díky své jednoduchosti, široké škále barev i skvělému českému zapínání. Nyní máte možnost si zakoupit náušnice také prostřednictvím internetového obchodu.

 Kupte si i vy krásné náušnice, které si mnoho žen před vámi zamilovalo.

 S náušnicemi můžete na rande, na oslavu nebo jarní párty.

Nádherné náušnice s korálovými růžemi v rudé barvě se hodí k pohodlným šatům v rudé barvě, které zkombinujete s černým sáčkem a červenými lodičkami. S takovým dokonalým modelem pak můžete vyrazit na společnou večeři s přítelem a užít si nádherný večer. 

Náušnice s korálovými růžemi v bílé barvě se zase hodí k elegantním černým kalhotám, bílé halence a pohodlnému blejzru v oblíbené barvě. Takto skvěle upravená budete vypadat dokonale na každé oslavě.

 S fialovými nebo tyrkysově zelenými korálovými růžemi pak zazáříte na každé letní párty.

 Ať už zvolíte jakoukoliv barvu korálové růže, budete oslnivá a stejně jako tisíce žen před vámi, tak i vy si zamilujete krásné náušnice v jemném ženském provedení, nekonečné škále barev a s dokonalým českým zapínáním.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem