Heat maps

Korálové růže - hit letní sezóny 2017

Do města i do práce.

SE šperky z korálových růží to rozhodně půjde.

Ať už se chystáte do města s kamarádkami, na čaj nebo sladký zákusek, případně do práce. Je třeba vybírat šperky, které vám nebudou bránit v pohybu. Budou decentní a snadno zkombinovatelné s Vašim outfitem.

Náušnice z naší kolekce jsou přesně tím pravým, co byste mohla hledat. Náušnice jsou k dostání v různých barvách, které můžete střídat podle nálady, nebo si zvolit svou oblíbenou, která se vám bude hodit k vašim oblíbeným kouskům v šatníku.

 Korálové růže na náušnicích jsou vyrobeny z korálové pasty, která je poté dobarvována do odstínů. Díky tomu si můžete vybrat z pestré nabídky barev.

 Tyto korálové růže mají velký úspěch v kamenných prodejnách a hodně návštěvnic si je oblíbilo díky své jednoduchosti, široké škále barev i skvělému českému zapínání. Nyní máte možnost si zakoupit náušnice také prostřednictvím internetového obchodu.

 Kupte si i vy krásné náušnice, které si mnoho žen před vámi zamilovalo.

 S náušnicemi můžete na rande, na oslavu nebo jarní párty.

Nádherné náušnice s korálovými růžemi v rudé barvě se hodí k pohodlným šatům v rudé barvě, které zkombinujete s černým sáčkem a červenými lodičkami. S takovým dokonalým modelem pak můžete vyrazit na společnou večeři s přítelem a užít si nádherný večer. 

Náušnice s korálovými růžemi v bílé barvě se zase hodí k elegantním černým kalhotám, bílé halence a pohodlnému blejzru v oblíbené barvě. Takto skvěle upravená budete vypadat dokonale na každé oslavě.

 S fialovými nebo tyrkysově zelenými korálovými růžemi pak zazáříte na každé letní párty.

 Ať už zvolíte jakoukoliv barvu korálové růže, budete oslnivá a stejně jako tisíce žen před vámi, tak i vy si zamilujete krásné náušnice v jemném ženském provedení, nekonečné škále barev a s dokonalým českým zapínáním.