Heat maps

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE S PŘÍRODNÍM SMARAGDEM APOLENKA Smaragd - kámen bohatství a moci

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

top krátký popis

Stříbrné náušnice Apolenka pro všechny ženy, dámy, slečny, které mají v životě své cíle a chtějí jich dosáhnout, s tím jim pomůže Smaragd, který je hlavní dominantou těchto náušnic. Smaragd ve tvaru obdélníku je zasazen uprostřed stříbrné obruby, dále tyto jednoduché náušnice zdobí blyštivé zirkony. Díky antioxidační povrchové úpravě RHODIEM je šperk podobný bílému zlatu a vyznačuje se vyšším leskem a lepší odolností proti opotřebení. K náušnicím je možné si doladit také prsten a přívěsek s řetízkem ze stejné řady, aby jste měli kompletní soupravu. 

 

 

Dostupnost V tuto chvíli vyprodáno, možno objednat
Cena 4 041,32 Kč bez DPH
4 890 Kč
Kód produktu 13020235
Značka Carlo Romani
Kategorie Stříbrné náušnice
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

ŠPERKY TOP BANNER

Smaragd je kámen králů, má schopnost bystřit mysl, posilovat paměť a zajistit bohatství a moc. Dokonce se mu připisují i jasnovidecké schopnosti, obnovuje narušenou rovnováhu, uklidňuje nervy, zbavuje psychických problémů. Je nositelem lásky a štěstí, ale také harmonie a relaxace.

Smaragd také přináší úspěch v podnikání, pokud máte nějaký sen či cíl, pomůže vám ho dosáhnout.

Podle zvěrokruhu je smaragd kamenem pro znamení Býka a Raka.

Všechny šperky jsou kontrolovány státním puncovním úřadem ČR a kontrovány, že se jedná o stříbrný šperk ryzosti 925/1000 a daný šperk neobsahuje nikl (nikl způsobuje alergické reakce a v zemích EU je zakázány). 

Šperk je dodáván v krásné dárkové krabičce. Přiložený je také certifikát k pravosti kamene s povídáním jak daný kámen působí. 

Nechte, aby Vám tento šperk připomenul speciální moment, okamžik, příležitost, kdy tento šperk dáváte jako dárek nebo si uděláte radost sami sobě. 

what up - pod dlouhý popis

Cena dopravy - DÁT POD WHAT APP BANNER

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg
Barva kamene zelená
Druh kamene Smaragd
Materiál Stříbro Ag 925/1000 pokryté rhodiem
Zapínání Puzeta - motýlek
Materiál Stříbro ryzost: 925/1000 pokryté rhodiem
Typ kamene přírodní Smaragd
Váha 3,05 g
Rozměry: 17 x 10 mm